שיתוף בפייסבוק

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים טוב

עיצוב אתרים טוב מורגש החל מהרגע הראשון שנכנסים לאתר, אתר אינטנרט מעוצב היטב הוא אתר שנעים לדפדפף בין עמודיו ולבלות בין דפיו זמן רב ולא להרגיש שעומס המידע מעייף. עיצוב אתר טוב נחשב לכזה שהמבנה שלו ומיקום כל פונקציה בו עבר תהליך ארוך של מחשבה ולא סתם נזרק אל חלל האוויר. עיצוב אתר זו אמנות, בניגוד לציירים או פסלים העובדים בדרך כלל תוך כדי תחושת רגשות עזים, בעיצוב אתרים צריך לחשוב בדיוק של פיקסל אחד היכן למקם כל קובייה או פונקציה. עיצוב אתר טוב נחשב אתר שיש בו הרמוניה צבעונית, אמנם חשוב לשמור גם על ניגודיות אבל צריך שהכל יעבוד במקביל כמו גלגלי שיניים שאם אפילו שן אחת שלהם לא יושבת טוב אז כל התהליך נפסק.

עיצוב אתרים רע

דוגמאות לעיצוב אתרים רע: כשמעצב האתר מחליט לשים טקסטים בצבע צהוב על רקע אדום צריכה להיות לכך סיבה טובה מאד וגם אז לא בטוח שעיצוב האתר יישבה את עיני האנשים. טקסטים באתר, מראשיתו של הדפוס הטקסטים הופיעו בצבע שחור על רקע לבן, אין דרך טובה יותר לקרוא גושי טקסט עם הרבה מידע. כל צבע אחר של הטקסט צריך שתהיה לו סיבה טובה בשביל להמשיך להתקיים על גבי אתר האינטרנט. למשל כותרות או כותרות משנה מורשות לקבל צבעוניות שונה, משום שזה אלמנט מודגש שאמור למשוך את העין ולהיות מספיק מעניין כדי להמשיך ולקרוא את כל המאמר. טקסט לבן על רקע כהה, יכול לשמש עיצוב אתר טרנדי אופנתי עם מסרים קצרים ולא מגילות, אף אחד לא יוכל לקרוא טקסט כזה ואז האתר מתפספס ובגדול והכל בגלל שלא שמרנו על כללי עיצוב אתר נכונים.  

מעצבי אתרים איתם אנו עובדים

אנו באפה מולטימדיה עובדים עם מיטב מעצבי האתרים, אנשים שלמדו עיצוב אתרים בבתי הספר הכי נחשבים בארץ ובעולם, בית הספר לאמנות בת"א קמרה אובסקורה, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון וכן גם School of Arts – NYU. לכן, בהפקדת מלאכת עיצוב אתר בידי אפה מולטימדיה היו בטוחים שנעשית עבודה עיצוב טובה ומסורה לפי כל חוקי העיצוב בכלל ועיצוב אתרים בפרט.

. Posted in אתרים

צור קשר