הדפסה
PDF

בניית אתרי אינטרנט – כיצד?

מעוניינים לבנות אתר אינטרנט חדש ולא יודעים מהיכן להתחיל ? הגיוני, אתם לא היחידים שנתקלים בבעיה. ככה זה כשחברות לבניית אתרים מציפות אתכם בכל מיני מושגים מקצועיים שלא מדברים אליכם ויוצרות אצלכם תחושה של חוסר וודאות שגורמת לכם לחשוב שאולי אתם לא בסדר שאתם לא מכירים את המושגים.

לפני שניגשים לתהליך חשוב לדעת כי בניית אתרים באינטרנט זה לא תהליך פשוט ויש הרבה החלטות שצריך לעשות בדרך. המאמר הזה ידירך אתכם בדרך לבניית האתר.הדילמה באיזו חברה כדאי לי לבחור היא אולי הדילמה הקשה והחשובה ביותר ויש לה השפעה על כל התהליך של בניית האתר.. מכירים את המשפט "הזול עולה ביוקר" חשוב לזכור בחרו נכון.
תחילה נסו לבחור בחברה שתתן לכם את כל הפתרונות שאתם צריכים תחת קורת גג אחת. כלומר, בדקו שאותה החברה מספקת לכם גם שירות של תכנון האתר (יחד אתכם כמובן), העיצוב הגרפי של האתר, זהו אחד מעמודי התווך מכיוון שלעיצוב חלק גדול בהשארת הגולש באתר, גם קידום של אתר האינטרנט במידה ותרצו גם לקדם את אתר האינטרנט שלכם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות וגם תאפשר לכם לאחסן את אתר האינטרנט במידת הצורך.המחיר, גם הוא פקטור חשוב כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים. לאחר שעשיתם חקר שוק ובדקתם אם המחירים של האתרים המציעים אותו דבר, הקציבו מראש סכום אותו אתם מתכננים להשקיע וככה תמנעו מפיתויים שיתפסו אתכם בדרך. הגיעו מכווני מטרה והיזהרו ממחירים זולים מידי, מחירים זולים נועדים לפתות אתכם אך ברוב המקרים טומנים בחובם הפתעות בהמשך הדרך.

לאחר שבחרתם את החברה הנכונה עבורכם, כזו שנותנת לכם את סל המוצרים המלא במחיר.תהליך העבודה צריך להתחיל בתכנון מוקפד של אתר האינטרנט. חובתכם המלאה ליידע את החברה לבניית אתרים שבחרתם מיהו קהל היעד שלכם ומהו השירות או המוצר שאתם מוכרים. רק ע"י כך ניתן יהיה לתכנן אתר אינטרנט שיתאים בדיוק לחברה.
העיצוב הגרפי של האתר צריך להיגזר מהמיתוג הקיים של בית העסק. אל תתפשרו על צבעים שאינן נראים לכם ויחד עם זאת נסו להישמע לעצתם של אנשי החברה, שהם בעלי הניסיון בבניית אתרים.
מרגע שהאתר מוכן כל מה שיש לעשות הוא להתחיל להפיץ את הבשורה. ניתן להיעזר בשירותי קידום אתרים בגוגל או ברשתות חברתיות שמספקת החברה. התוצאות במצב כזה עשויות להיות מעולות אבל יש להם גם מחיר. אם נשאר לכם מספיק תקציב לטובת הדבר מומלץ להשתמש בשירותי קידום אתרים.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.