הדפסה
PDF

בניית אתרים – טכנולוגיות חדשות

בעל עסק, אם אתה קורא את המאמר הזה קרוב לודאי שסיימת את שלב בניית האתר הראשון שלך, פנית לחברת בניית אתרים ויש לך אתר אינטרנט מכובד, אפקטיבי ומסייע בהכנסות. סביר להניח כי למרות החשיפה הענקית שאתה מקבל דרך האתר, אתה ודאי מנסה לעמוד בקצב הטכנולוגי ולעקוב אחר החידושים האחרונים שהמדיה מצעיה לנו, במיוחד אם הדבר יעלה את הפוטנציאל לחשיפה בקרב לקוחות נוספים ולהכנסות נוספות. טכנולוגיות חדשות צצות כל הזמן,חלקן נעלמות, וחלקן נחקקות בנו ואין אנו יודעים איך חיינו בלעדיהם, נשאלת השאלה כיצד לזהות את אלו היעילות לקידום העסק. התשובה עשויה להיות שנויה במחלוקת. להלן כמה טכנולוגיות שלפי כל הדעות עומדות להשתרש ולהיחקק בעתיד הקרוב ולהשפיע על עתיד העסקים.

אתרים למכשירים ניידים

מכשירים ניידים כמו אייפון, סמארטפון, ואחרים, נמצאים בכל מקום וכמעט אצל כל אחד. הידעת כי יותר מ 80% מאוכלוסיית ארצות הברית מחזיקים במכשיר נייד מסוג זה או אחר ? אי לכך חברות פיתוח, קידום ופרסום רבות לא קפאו על השמרים והחלו לעבוד במרץ ולנצל את העובדה הזו לפיתוח וקידום עצמן על ידי בניית אתרים למכשירים ניידים, מה שכולנו מכירים היום בשם אפליקציה, שיטות שיווק ופרסום אינטואיטיביות מותאמות לסלולר המסייעות לעסקים לשמור על קשר ישיר עם לקוחותיהם בכל מקום וזמן.

המדיה חברתית

הפופולאריות של אתרי רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר,ועוד, הנכנסו לחיינו כרוח סערה, מוסיפה לעלות  ועסקים רבים מבינים שכיום כדי לעקוב אחרי המדיה, המתפתחת בקצב מסחרר, העסקים צריכים להתאים את עצמם לצרכנים, כלמור אם הצרכנים נמצאים ברשתות החברתיות אז על בעלי העסקים העצמאים להצטרף אליהם.
בנוסף, בעלי העסקים מבינים היום כי בניית אתרים בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות, עדכון שוטף, בנייה ותחזוק של מאגר חברים ותקשורת שוטפת עמם, כל אלו מסייעים ביותר לקידומם של האתרים העצמאיים במנועי החיפוש.

תכנים באתרים

כבעל עסק אתה יודע שעליך לעניין את קהל הלקוחות שלך, ואת קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך אשר עוקבים אחריך כל הזמן. דרך אחת לבצע זאת היא על ידי עדכון שוטף ותמידי של תכנים רבים באתרים, בבלוגים, באתרים שלך בפייסבוק וברשתות האחרות.
דרך נוספת היא לכתוב מאמרים בתחום שלך, ולפרסם אותם באתרי מאמרים שונים ובאתרים מתחומים רלוונטיים.  בנוסף למאמרים אתה יכול ליצור מדריכים מוקלטים בסרטונים קצרים ולחלוק אותם עם הלקוחות שלך, באתר של העסק, באתר הפייסבוק שלך, ביוטיוב וברחבי הרשת בכל מקום רלוונטי לעסק שלך. מנועי חיפוש אוהבים תכנים חדשים ואתרים שמתעדכנים באופן שוטף ומקדמים אותם במעלה תוצאות החיפוש שלהם.

קידום אתרים – SEO

הגעה לראש תוצאות החיפוש בגוגל כרוכה במאמצים רבים, בעיקר בשל התחרות ההולכת וגדלה בכל תחום ותחום, שהרי הענף של בניית אתרים באינטרנט הולך ומתפתח ואתרים חדשים מתווספים לרשת בכל רגע נתון. זה הזמן הנכון ביותר לשכור את שירותיה של חברה לבניית אתרים מקצועית  באינטרנט, כדאי מאוד להשקיע בקידום של האתר. לא משנה לאן הטכנולוגיות האינטרנטיות ייקחו אותנו בעתיד, הטכנולוגיות המצוינות כאן הינן הבסיס להצלחה  של כל עסק בעידן האינטרנט ואם תדע תנצל אותן בתבונה תוכל להישאר במשחק ולהוביל בתחומך הרבה לפני המתחרים שלך.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.