הדפסה
PDF

בניית אתרים – איך בוחרים אתר אינטרנט שיתאים לצרכי ?

תחילה נסקור חלק מסוגי האתרים הקיימים היום ברשת:
בתחום בניית האתרים קיימת חלוקה בין סוגי האתרים, להלן סוגי האתרים:  אתרי תוכן, אתרי תדמית, אתרים קטלוגיים ואתרים מסחרים.

בניית אתרים – מה אנו כבעלי עסקים, צריכים לדעת כאשר אנו פונים לחברה לבניית אתרים ?
בראש ובראשונה אנחנו מצפים שהחברה לבניית אתרים שבחרנו תהיה אמינה, איכותית, שתעבוד בצורה מסודרת המבוססת על ניסיון רב שנים, שתיתן מענה מקיף ומקצועי לכל שלבי בניית האתר ושנוכל להתרשם מתיק עבודות עשיר ומגוון.  שאנו כותבים מענה מקיף ומקצועי, הכוונה היא שתכיל תחומים נוספים מלבד בניית האתר, כגון: עיצוב לוגו במידה ואין, קידום אתרים ברשת, הדרכה איך לנהל את האתר ועוד.

בניית אתרים – איפיון.
כאשר אתה מעוניין לבנות אתר, אתה צריך לשאול את השאלה הבאה, מהן מטרות האתר ?
תפקידה של החברה לבניית אתרים להבין את התהליכים הארגוניים של הלקוח. בנוסף על הלקוח להציג בצורה מסודרת את מטרותיו ויחד ניתן יהיה לקבוע את האיפיון של האתר.
תפקידים נוספים של איפיון  הינם, לקבוע את קהל היעד ולהחליט אלו מסרים האתר יעביר באמצעות התוכן.
בניית אתרים – עיצוב אתרים.
שלב עיצוב האתר הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בתחום בניית אתרים. בחברת א.פ.ה מולטימדיה, חברה לבניית אתרים, מדגישים כי העיצוב הוא אומנות. אתרי אינטרנט הם מדיה בפני עצמה, לכן לרשות החברה בניית אתרים חייב להיות מעצב, בעל ניסיון עשיר וקבלות.
בניית אתרים – מערכות לניהול תכנים.

בניית אתרים דינאמיים מבוססת על הטמעת העיצוב שנקבע ואושר על ידי הלקוח. בחברת א.פ.ה מולטימידיה מאמינים כי ניהול של עסק הוא דבר דינאמי ולכן היא מציעה ללקוחותיה מערכת לניהול התכנים עבור אתר אינטרנט, המושתתת על מערכת מודולים דינאמיים ומאפשרת התאמה לצרכים הייחודיים שהוגדרו באיפיון. לכן, מערכת ניהול תוכן טובה תאפשר תוספות, שינויים ופיתוחים עתידיים, כך שלא תגביל את בעלי האתר ותוכל לשמש בסיס לפיתוח נוסף בהתאם לצרכים המשתנים של העסק. מערכת ניהול התכנים שאנו מציעים הינה מותאמת לטכנולוגיות השונות של שרת האינטרנט עליו יאוחסן האתר וכמובן לבסיסי הנתונים הרלוונטיים.

חשוב לזכור כי המערכת לניהול תכנים שאנו מציעים היא ידידותית, קלה ונוחה לשימוש. לניהול מערכת זו יש צורך בידע מינימאלי של שימוש במחשב.

בניית אתרים – קידום אתרים.
כמו שהוזכר בתחילת המאמר, כדי לבחור חברה לבניית אתרים המציעה מגוון של תחומים הנלווים לבניית האתר. כאשר בניית האתר הסתימה, ואתם מעוניינים בקידום, חשוב שהחברה שבנתה לכם את האתר תציע את תחום הפעילות הזה.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.