שיתוף בפייסבוק
הדפסה
PDF

חברה לבניית אתרים

רוצה אתר? יש לך מלא הצעות מחיר ואתה לא יודע באיזו חברה לבניית אתרים לבחור ?
בטח  אתם כבר יודעים שאין כמו לפרסם באינטרנט, במילים אחרות "אם אתה לא שם אתה לא קיים".
לקחתם החלטה ואתם יוצאים לדרך רוצים להקים אתר ייחודי שיקדם את העסק שלכם, יביא לקוחות ויגדיל את המכירות.

התחלתם להתעניין, שאלתם חברים, קצת גלשתם ברשת כתבתם בגוגל חברה לבניית אתרים, ואתם כבר יודעים שהאתר שלכם הוא מי שאתם, או יותר נכון העסק שלכם, ושאם האתר שתבנו לא יהיה מקצועי: מהפן העיצובי,חשוב שהתוכן יהיה קריא וברור, מושך את העין, מעניין, בקיצור, מספק את הסחורה, הלקוח שלכם - לא יקנה את הסחורה, ויעבור לקישור הבא של בניית אתרים.

אז עכשיו אתם גם קצת יודעים וגם קצת מבולבלים, כי כאשר חיפשתם בניית אתרים ב-  גוגל צצו כל כך הרבה חברות שהציעו לבנות את האתר שלכם.
אבל איך תדעו מי באמת מקצועי? מי באמת תותח בתחום בניית אתרים? מי באמת יבין את הצרכים שלכם? את המוצר שלכם? את העסק שלכם? מי  באמת יבנה לכם את האתר שימשוך את הגולשים ושלא יגרום ללקוח לעבור לקישור הבא?

אפה מולטימדיה  תבנה לכם את האתר.

באפה מולטימדיה מאמינים כי בניית אתרים זה לא דבר של מה בכך זו אומנות, אנו בעלי ניסיון עשיר ורזומה רב בתחום בנייה, עיצוב, וקידום אתרים באינטרנט הכולל עשרות אתרים, בין אתרינו הבולטים ניתן למצוא גיוון רב של אתרים כגון אתרים מסחריים, אתרים תדמיתיים, אתרי תיירות, אתרי נדל"ן בארץ ובחו"ל ואתרים מקצועיים נוספים. באפה מולטימדיה צוות מקצועי ומיומן של מתכנתים, מעצבים גרפים, אנשי מכירות, כותבי תוכן וקידום אתרים.  הצוות האיכותי של אפה מולטימדיה הוא זה שיביא לכם תוצאות מנצחות!.

אצלנו אין לקוחות לא מרוצים, והסיבה לכך היא פשוטה ביותר אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם לקוח במשך כל התהליך של בניית האתרים תוך התחשבות ברעיונותיו והצעות לשיפור.
כשמגיעים אלינו לקוחות המעוניינים בבניית אתר לעסק שלהם, הדבר הראשון שאנחנו עושים, אנו מנסים להבין מה הצרכים של הלקוח.

כאשר לקוח מעוניין באתר לעסק שלו אנו יושבים איתו ומגבשים ביחד את רעיון האתר, תחילה נבנה את האפיון שלו באופן מדויק. לאחר מכן נגדיר את מטרות האתר, את עיצוב האתר אותו הלקוח רוצה ואת האפשרויות הנמצאות באתר.

לאחר שהאתר נבנה ובדקנו שכל האתר על אפשרויותיו השונות עובד בצורה טובה. נדריך אתכם כיצד להשתמש במערכת ניהול כדי שתוכלו לתחזק ולנהל את האתר איך שתרצו. המטרה שלנו, להתאים את האתר לפי הצרכים המשתנים שלכם.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.