הדפסה
PDF

בניית אתרים למקצוענים בלבד

בניית אתרים

אפה מולטימדיה הינה חברה לבניית אתרים בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום האינטרנט בכלל ובבניית אתרים בפרט. במרוצת השנים אנו גדלים יחד עם לקוחותינו ומבינים ביחד את חשיבותו של אתר האינטרנט עבור כל חברה ועסק בעולם. אתר האינטרנט מהווה את כרטיס הביקור הראשוני של אדם או חברה המעוניינים לרכוש מוצר או שירות מסוים. לכן חשוב בתהליך בניית אתר למקסם את יכולות העיצוב והתכנות הכרוכים בבניית אתר שיתאימו לעולם הדינמי בו עסקינו מתנהלים.

בניית אתרים באינטרנט למקצוענים בלבד

אם אתה מחפש זול הגעת למקום הלא נכון, אנחנו לא עושים אתרים זולים, בניית אתרים בזול אתה יכול למצוא בשפע אצל החברות לבניית אתרים הגדולות והוותיקות כמו..... ועוד כמה חברות (אנחנו לא חייבים לפרסם את כולם) החברות האלה מתבססות על עיצוב תבניתי עפ"י שטאנץ שלמעשה יכולים להקים עבורך אתר תוך שעתיים וזו לא הגזמה, אם אתה מוכן עם החומרים שלך אתה יכול לבנות אתר תוך יום אחד בלבד. לא בבית ספרינו. אנחנו משקיעים בלקוח את מירב תשומת הלב ולא עובדים בשטאנצים כלומר תבניות. נכון, לא יהיה לך אתר תוך יומיים אבל יהיה לך אתר איכותי ומושקע וסביר להניח שרק לך יהיה אותו ולא לעוד 400 אחרים.

בניית אתר אינטרנט באופן עצמאי

אם אתה מוכשר ולומד מהר, יש סיכוי שתוכל לבנות אתר האתר שלך בעצמך ואפילו זה לא יהיה נורא כל כך, מצד שני רמת ההקפדה בפרטים הקטנים תלך ותרד ככל שהשעה תהיה מאוחרת יותר, 11 12 בלילה כבר לא מרוכזים ויהיה קשה להתמיד בשתי משמרות של 8-9 שעות כל אחת. מה הכוונה? בניית אתרים באינטרנט כתחביב זה בסדר אבל אם אתה צריך אתר מקצועי ובנוי כהלכה, השאר זאת למומחים - חבל על הזמן והמאמצים שלך, תתרכז בתוכן האתר שלך, בטקסטים, שותפים עסקיים, אל תבזבז את האנרגיות על להבין איך זה עובד. אלא אם כן אתה ממש בעניין ואז נזמין אותך לעבוד איתנו בבניית אתרים.