הדפסה
PDF

בניית אתרי אינטרנט – השירותים הנלווים

אם כך, אז מהם השירותים הנלווים ?
השירותים הנלווים שכביכול נמצאים מאחורי הקלעים של חברה לבניית אתרי אינטרנט הם:
קופירייטרים, מתכנתים, גרפיקאים, אנשי שיווק ומכירות ועוד - כל האנשים האלה הם הצוות המנצח שלך לבניית האתר. לכן בכל הנוגע לנושא של בניית אתרי אינטרנט, אנחנו ממליצים שתפנו לחברה מנוסה ומקצועית בתחום, ולא לחברות שמציעות לכם לבנות אתרים באופן עצמאי. חשוב לציין שהאתר שתעלו לרשת על השירות או המוצר ועל האמינות שלכם. האתר הוא כרטיס הביקור שלכם.
כשתפנו לחברה מקצועית העוסקת בתחום של בניית אתרים באינטרנט, סביר להניח שתחילה, היא תאפיין ותעצב את האתר:
אפיון – הלקוח והחברה מאפיינים יחדיו את האתר. תחילה ינסו להבין באיזה אתר מעניין הלקוח ? אתר תדמיתי ? אתר קטלוג ? אולי אתר מכירות מסחרי ? זאת בכדי להתאים את האתר לרצונו המלא של הלקוח על פי האפיון. האפיון הוא מעין תשתית לאתר.
עיצוב אתרים – אחד הדברים החשובים זה עיצוב האתר. יש לקוחות שמגיעים לחברה שתספק להם שירות של  בניית אתרים באינטרנט , הם כבר יודעים בדיוק מה תהיה הדוגמא לרקע האתר, באיזה צבע ואיפה יופיע הלוגו. לאלו מכם שאינם בטוחים לגבי העיצוב של האתר, אנחנו בא.פ.ה מולטימדיה ממליצים לכם, להתאים את עיצוב האתר לאופי החברה והמוצר שלכם. חשבו מה ישקף אתכם בדרך הנכונה ביותר מבחינת הצבעים.
כאשר אתם מבררים על חברה לבניית אתרי אינטרנט, אל תסתפקו בחברה שמציעה רק שירות בניית אתרים . חשוב מאוד שהחברה לבניית אתרים שבחרתם תספק לכם את השירותים הבאים:
מיתוג- חברה שתנסח לכם סלוגן, תעצב את הלוגו.
הדרכה – לאחר שהאתר נבנה,תדאגו לזה שהחברה לבניית אתרים שבחרתם, תדריך אתכם כיצד לנהל את האתר ולעדכנו, בשיטת "עשה זאת בעצמך", וכך תחסוך מכם הוצאה כספית נוספת.
קידום האתר בגוגל – כאשר האתר עובד, העיצוב לשביעות רצונכם אבל אתם רוצים שהאתר יביא יותר לקוחות, תדאגו לקדם את האתר שלכם, כך שלא ידחק לשולי הדירוג במנועי החיפוש.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.