שיתוף בפייסבוק

אתרי תדמית


אתר תדמית הוא בעצם כרטיס הביקור שלך באינטרנט, אבל זה לא רק כרטיס ביקור עם מספר טלפון ושם שמחליפים בפגישות, אלא זה מאגר מידע בלתי מוגבל על העסק שלך, זה יכול להיות מידע טקסטואלי יבש לגבי השירות שלך אבל זה יכול להיות גם מצג מרהיב שימשוך את העין ושיהיה נכון מבחינה עיצובית ופונקציונלית ובהכרח ימשוך לקוחות חדשים ויישמר לקוחות קיימים.  

עסקים, חברות ונותני שירותים רבים מקימים אתרי אינטרנט למען מטרה אחת והיא להשיג נוכחות ברשת. כמעט לכל עסק שמכבד את עצמו יש אתר שנותן מידע נרחב על תחומי הפעילות, השירותים שניתנים ודרך ליצירת קשר מיידי. ע"י בניית אתר תדמיתי נשמר הקשר בין העסק ללקוחות וע"י עיצוב אתר נכון יגיעו לקוחות חדשים.

אתר תדמית יכול להיות אתר פשוט עם מידע טקטסטואלי וכמה תמונות שמציגות את העסק או השירות שניתן אך בו בזמן אתר תדמיתי יכול וצריך להיות האמצעי להעברת מידע בינך לבין לקוחותיך. אם זה באמצעות חדשות רצות, טופס ליצירת קשר, התקנת פורום מקצועי, חדרי צ'ט, שיתוף קבצים, לוח שנה עם אירועים וכו'.

תהליך העבודה בבניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית כרוכה בהשקעה במסר, מה בעצם אנחנו רוצים לומר לעולם וללקוחותינו הפוטנציאלים, ככל שהמסר יהיה מדוייק יותר כך נרוויח יותר קשב מצד הצופים.
קהל היעד, הצעד הראשון הוא להגדיר את קהל היעד, למי האתר מיועד. כשיש בידינו את המידע הזה אנו בעצם מתנתקים מהמונח "המכנה המשותף הנמוך ביותר" ועוברים לתכנון לקהל יעד ספציפי וממוקד.
תכנון, תכנון שלד האתר והמבנה צריך להיות מותאם לסוג התכנים שנרצה להציג, לדוגמא לוח שנה עם אירועים, או חדשות רצות, חשוב למקם את הקומפוננטות באתר תדמית באופן שלא יפריעו לזרימת המידע ובו בזמן שיהיו במקום מספיק בולט וברור.
עיצוב גרפי, אין לזלזל בשלב עיצוב אתר, עיצוב אתר אינטרנט נעשה על בסיס תכנון שלד האתר שבנינו בשלב הקודם. שילוב הצבעים באתר וזרימת המידע תוביל אותנו לעיצוב אתר אינטרנט שהוא נעים למראה בעיני המשתמש ונכון מבחינה פונקציונלית.
בניית אתר, עם כל המידע שאספנו עד עכשיו אנו עוברים לחלק המעשי של בניית אתר תדמיתי, מפרקים את תמונת העיצוב לחלקים וממקמים ע"י כתיבת קוד במקומות המיועדים.
מערכת ניהול תוכן, בשלב זה אנו בוחרים את סוג מערכת ניהול תוכן שאיתה נעבוד ומתחילים בהטמעת העיצוב הגרפי והפיכתו לתבנית כדי שבעתיד יהיה ניתן לייצר תוכן חדש על בסיס העיצוב הקיים.

חשוב לציין שבמהלך כל העבודה, החל משלב הרעיון וכלה בשלב הביצוע אנו מלווים אותך בכל ההחלטות ועוזרים ומייעצים לבנות אתר אינטרנט בצורה נכונה. החכמה היא לא לבנות אתר באינטרנט כדי להגיד שיש אתר אלא באמת לתחזק אותו ושימלא את הפונקציה שלשמה טרחנו להקמת אתר אינטרנט.

. Posted in אתרים

צור קשר