הדפסה
PDF

אתר לעסק

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק זו תופעה רווחת בשנים האחרונות בקרב בעלי עסקים קטנים או עסקים שנחשבים "לא שייכים" לעולם ההיטק והאינטרנט. אז זו הטעות הנפוצה, בעלי המקצועות הישנים שייכים גם שייכים לעולם האינטרנט, גם אם אתה מחפש אינסטלטור או טכנאי מזגנים אתה מחפש קודם כל באינטרנט, אתה לא הולך לדפי זהב ומתחיל לבדוק לאיזה אינסטלטור יש שם יותר קליט ואז מזמין אותו לעבודה אלא פשוט מחפש בגוגל. לכן, חשוב ביותר שגם לבעלי עסקים קטנים, עצמאיים פרילאנסרים יהיה אתר באינטרנט.

העסק שלך באינטרנט

כשהעסק שלך זמין ברשת זה אומר שאתה קודם כל לוקח את העסק שלך ברצינות, השקעת, בבניית אתר, עשית כרטיסי ביקור יפים, סביר להניח שתשקיע גם בעבודה. כשבניית האתר שלך נעשית באופן מקצועי, כך יתייחסו אליך לקוחותיך העתידיים. זה לא משהו שהם אומרים לעצמם או חושבים, אלא זה עניין של הרגשה, של דברים קטנים שנכנסים לתהליך עיבוד המידע במוח מבלי שנרגיש - הבעיה נוצרת בהעדרם כלומר אם לא יהיו הפרטים הקטנים נרגיש שמשהו לא בסדר, שיש חוסר מקצועיות או זלזול.

ואתה? אתה הרי סופר מקצוען, נותן ללקוחות שלך עבודה מכל הלב ואפילו יותר, אז לא חבל שהאתר שלך ייראה לא מושקע? בניית אתר לעסק זה עסק פשוט שצריך להעשות נכון. אם האתר שלך ייראה ברמה ירודה כך יחשבו עליך כנותן שירות או מוכר מוצרים. עדיף במצב כזה לא לבנות אתר בכלל.

הבן של אחותי ייעשה לי אחלה אתר

מבלי לפגוע בכישרון של בן אחותך וגם אם תרצה לפתח אצלו מוטיבציה ומקצועיות ושבעתיד יעסוק בבניית אתרים - זה חשוב מאד לפיתוח הדור העתיד של בוני האתרים - אבל לא על הגב שלך, ולא על חשבון האתר של העסק שלך. אתרים שנבנו בצורה כזו דינם נחרץ עוד לפני שנבנו. ב-90% מהמקרים בניית אתר כזה תארך זמן שלא חשבת שייקח ואתה תרגיש לא נעים כי זה משפחה או חברים, אתה לא תקבל עבודה מקצועית 100% כי אתה גם לא משלם אותו סכום כמו שהיית משלם לחברה לבניית אתרים או במקרה הגרוע יותר לא משלם בכלל. אתה רוצה לתת לו להתאמן, בבקשה אבל את האתר של העסק שלך, זה שאמור להביא לך לקוחות חדשים - תשאיר למקצוענים.

כל בעל עסק צריך חברה לבניית אתרים?

חד משמעית כן, האתר שלך זה כרטיס הכניסה שלך לעולם העסקים, זה כרטיס הביקור המורחב שלך. בעוד בכרטיס ביקור בגודל 9 על 5 ס"מ ניתן להכניס פרטים כמו שם וכתובת ואולי תפקיד. באתר האינטרנט שלך תוכל לתת הרבה יותר מידע, אז היום כדי להתקשר עם חברה לבניית אתרים שבנה לך אינטרנט איכותי.