הדפסה
PDF

בניית אתרי אינטרנט

איך להימנע מטעויות?

בניית אתרי אינטרנט זהו תחום מורכב. על אף שהיום ניתן למצוא אתרי אינטרנט רבים שיאפשרו לכם לבנות אתר אינטרנט בחינם - האם זה הפתרון האולטימטיבי לעסק שלכם? אל תשכחו כי במקרים רבים אנו עדים לעובדה כי אין מתנות בחינם. לכן כדאי לפנות לחברה לבניית אתרים שתשקיע מחשבה רבה בבניה ועיצוב האתר שלכם.

במציאות בה אנו חיים קשה מאוד לעסקים רבים להתקיים בתחרות העצומה בשוק. כל אחד בתחומו ואיפה שניתן לחסוך כמה שקלים – חוסכים. יחד עם זאת בעלי העסקים היום הבינו כי הם חייבים נוכחות באינטרנט. ונוכחות באינטרנט זה אומר לפנות לחברה לבניית אתרים מקצועית שתתאים לך אתר אינטרנט איכותי שייתן מענה מכובד ללקוחות ובנוסף שיעלה את המכירות. בנקודה הזאת רוב הטעויות קורות ואין מקום לטעויות מהסוג הזה.

אתר האינטרנט זה כרטיס הביקור שלכם מול הלקוחות. הבעיה היא שעסקים רבים לא מבינים את המשמעות בעיצוב האתר. אם הייתם אוכלים במסעדה ומקבלים שירות נוראי כנראה שלא הייתם חוזרים לאותה מסעדה ובצדק, גם אם האוכל שם היה לא רע. באינטרנט המצב גרוע יותר, לקוח שלא יקבל מאתר האינטרנט שלכם את המידע אותו הוא מחפש יעזוב את האתר עוד לפני שבכלל הוא הספיק להתרשם מהמוצר או השירות שאותו אתם מספקים. לכן כדי שהלקוח שלכם לא יצא מהאתר עוד לפני שהספיק לראות מה אתם מציעים עליכם להשקיע מעט באתר ולפנות לחברה לבניית אתרים שתתאים לכם את העיצוב הנכון.

עסקים רבים רוצים אתר אינטרנט מושקע אבל נרתעים מהמחיר שדורשות חברות בניית אתרי אינטרנט ופונים לחובבנים והתוצאות נראות ככה. הבעיה של העסקים שהם לא מבינים שהלקוחות באתר שלהם יודעים ורואים שזה אתר חובבני ולא מקצועי. האם הייתם פונים לבעל עסק לא מקצועי? זו אולי קלישאה לומר אך ברוב המקרים המתוארים הזול עולה ביוקר.

אז מה זה אתרי אינטרנט לא מקצועיים?

אתרי אינטרנט שעולים בצורה איטית, אתרי אינטרנט שלא תמיד עובדים, אתרי אינטרנט שמתוכנתים ומעוצבים בצורה לא טובה ולא נכונה, אתרים שגוגל לא יודע לקרוא ולכן לא יופיעו בחיפושים. האם הייתם רוצים להיראות ככה בפני הלקוחות שלכם?  לא – לכן אל תשכחו, אתר אינטרנט עושים בחברה לבניית אתרים מקצועית.

חשוב להבין שבניית אתרים באינטרנט זו הוצאה שנדרשת עבור כל עסק. טווח המחירים משתנה לכן כדאי ומומלץ לנסות ולקבל הצעות מחיר שונות מכמה חברות ולהשוות מחיר וגם את מה שאתם מקבלים. היתרון בבחירת חברה לבניית אתרים מקצועית הוא ברור וגם המוצר הסופי יהיה שווה את המחיר.

נכתב ע"י מומחה לבניית אתרים.